fbpx

Gunes Law Firm – Property & Citizenship Lawyer in TURKEY

Güneş Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Güneş Hukuk Bürosu  hukukun bir çok dalında hukuki danışmanlık hizmeti vermek için 2010 yılında Av. M. Hakan GÜNEŞ tarafından kurulmuş butik bir hukuk bürosudur.

Hızlı & Etkin Hukuki Danışmanlık Hizmeti..

GÜNEŞ HUKUK & DANIŞMANLIK

Türkiye'de hukuk süreci zorlayıcı olabilir ancak rahat olun.

 Güneş Hukuk Bürosu; yıllarca edinmiş olduğu tecrübeyi, sizler gibi değerli müvekkilerin hukuksal sorunlarını en hızlı ve etkin bir biçimde çözmek için kullanmaya hazır. 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Avukat M.Hakan GÜNEŞ

Avukat M.Hakan GÜNEŞ, 1979 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini T.E.D. Ankara kolejinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesinde tamamladıktan sonra Ankara’da Başkent Üniversitesi Özel Hukuk Alanında Yüksek Lisans eğitimi almıştır.

GÜNEŞ HUKUK BUROSU kurulmadan önce yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kamu ve özel kurumlar yanında uluslararası ticaret yapan büyük ölçekli firmalar bünyesinde hukuki danışmanlık hizmetlerinde bulunmuştur.

GÜNEŞ HUKUK BÜROSU 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.  Avukat M.Hakan GÜNEŞ iyi derecede ingilizce bilmekte yabancı müvekkilleri dışında yerli müvekkillerine 11 yıldır hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Neden Avukat M. Hakan GÜNEŞ'i tercih etmelisiniz?

Uzun dönem samimi, birebir hukuksal danışmanlık..

Hızlı ve Etkin Hukuki Çözümler..

Yüzlerce mutlu müvekkil..

7/24 hukuki danışmanlık..

Güneş Hukuk Bürosu olarak üye olduğumuz ve hukuksal anlamda bağlantıda olduğumuz kamu kurum ve kuruluşlar.

Faaliyet Alanlarımız

Gunes Hukuk Bürosu 2010 yılından beri, çeşitli hukuk dallarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

AILE HUKUKU

Güneş Hukuk Bürosu, gerek Türk vatandaşları gerekse Türk vatandaşı ve yabancılar arasındaki evlenme, çekişmeli boşanma, anlaşmalı boşanma, nafaka yükümlülükleri, velayet, eşler arasındaki mal rejimleri gibi konularda aile hukukundan doğan ihtilafların mahkeme önünde çözümünde ve taraflar arasında protokol düzenlenmesinde müvekkillerine Medeni Kanun, 

CEZA HUKUKU

Güneş Hukuk Bürosu, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuatlarda yer alan suçlar kapsamında, soruşturma ve kovuşturma evrelerinin her aşamasında şüpheli/sanıklar için müdafilik, müşteki/katılanlar için vekillik hizmeti vermekle birlikte, ilk derece mahkemesi ve Yargıtay nezdinde görülen davalarda savunmanın hazırlanması ve duruşmalarda 

ICRA & IFLAS HUKUKU

İcra iflas; Borçlarını zamanında ve rızaları ile yerine getirmeyen borçlulara karşı; alacaklıların, devlet kuvveti ile alacaklarına kavuşmalarına sağlamak için borcun cebren tahsil edilmesidir. İcra İflas Kanunu’na göre özel hukuk ilişkilerinden doğan para alacakları (Türk lirası veya döviz cinsinden) ve teminat alacakları için alacaklılar genel haciz yoluna başvurabilmektedir.