fbpx

Gunes Law Firm – Property & Citizenship Lawyer in TURKEY

Hakkımızda

İndependent Solicitor
Avukat M.Hakan GÜNEŞ, 1979 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini T.E.D. Ankara kolejinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesinde tamamladıktan sonra Ankara’da Başkent Üniversitesi Özel Hukuk Alanında Yüksek Lisans eğitimi almışıtır.
M.Hakan GÜNEŞ
““Güvenli ve huzurlu bir hayat istiyorsan işini layıkıyla yapan, güvenebileceğin bir avukat ile çalış.””

Tarihçe

GUNES HUKUK BÜROSU 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.  Avukat M.Hakan GÜNEŞ iyi derecede ingilizce bilmekte yabancı müvekkilleri dışında yerli müvekkillerine 11 yıldır hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

GÜNEŞ HUKUK BÜROSU kurulmadan önce yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kamu ve özel kurumlar yanında uluslararası ticaret yapan büyük ölçekli firmalar bünyesinde hukuki danışmanlık hizmetlerinde bulunmuştur.

Avukat M.Hakan GÜNEŞ, Yurt içi ve yurt dışında çeşitli özel ve kamu kuruluşlarında hukuk danışmanı olarak çalışıtıktan sonra  edinmiş olduğu tecrübeyi yeni müvekkillerine aktarmak üzere 2010 yılında GÜNEŞ HUKUK BÜROSU‘nu kurmuştur.

GÜNEŞ HUKUK BÜROSU 2010 yılından beri çeşitli hukuk dallarında danışmanlık hizmeti vermek üzere hukuk hayatına devam etmektedir.

7/24 Hukuki Danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.. 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

E-mail :support@guneslawfirm.com
Tel:03128000014
Cep:05378759060